Opis pokoju po angielsku

Tą stronę przegląda teraz 13 gości

opispokoju

Opis pokoju – przykład

Though my room isn`t very large I can say that it is perfect for me. It has grey walls and white celling. The floor is made of wood. There is a colorful carpet on the floor.My bedroom is also a place of studyfor me, so you can see a desk with computer and one chair near the window. Not far from the desk there is my bed, near it stands a bed-side table with the small lamp on it. I like playing guitar and I make it as often as possible, so my guitar lays usually on my bed. There are also 3 pillows on it.
The blue wardrobe and two bookshelves with various books are on the left side of my room. In my opinion my room is very comfortable, light and modern. It is always filled with the sounds of my favourite music. Here there are a lot of beautiful things that make it cool. For example, big window with light-green curtain and a few cars on the shelves. In general, I like my bedroom and I always feel myself comfortable in it.

Tłumaczenie:

Mimo, iż mój pokój nie jest bardzo duży, mogę powiedzieć, że jest dla mnie idealny. Ma szare ściany i biały sufit. Podłoga jest drewniana. Na podłodze znajduje się kolorowy dywan. Moja sypialnia jest dla mnie także miejscem do nauki, więc blisko okna można zobaczyć biurko z komputerem i jedno krzesło. Niedaleko biurka znajduje się łóżko, obok łóżka stoi szafeczka na której stoi lampa. Lubię grać na gitarze i robię to tak często, jak jest to możliwe, zatem gitara zazwyczaj leży na moim łóżku. Na łóżku znajdują się również 3 poduszki. Niebieska szafa i 2 półki na książki są po lewej stronie pokoju. Uważam, że mój pokój jest bardzo wygodny, słoneczny i nowoczesny. Jest zawsze wypełniony dźwiękiem mojej ulubionej muzyki. Jest w nim wiele pięknych rzeczy, które sprawiają, że pokój jest jeszcze fajniejszy. Jest to np. duże okno z zielonymi zasłonami i kilka samochodów na półkach. Ogólnie rzecz ujmując lubię moją sypialnię i zawsze czuję się w niej swobodnie.

Inny przykładowy opis pokoju w języku angielskim oraz przydatne do tego słownictwo można znaleźć tutaj.