Angielski online dla początkujących

Kurs Angielski online – dobre rozwiązanie dla początkujących lub jako gruntowna powtórka

Nasz kurs Angielski online – poziom Pre A1 był skierowany głównie do uczniów szkół podstawowych, polecaliśmy go jednak wszystkim początkującym, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego i chcieli rozpocząć naukę oraz tym, którzy mieli już wcześniej kontakt z językiem angielskim, ale potrzebowali uzupełnienia i sprawdzenia podstaw swojej wiedzy i kompetencji językowych.

Kurs został opracowany przez wykwalifikowanych pracowników dydaktycznych i native speakerów zgodnie z zaleceniami, dotyczącymi przygotowania do egzaminu Cambridge English Qualifications na poziomie Pre A1 Starters – pierwszy z trzech testów dla najmłodszych uczniów.
Egzaminy Cambridge English Qualifications są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych.

Nasz kurs online dla początkujących obejmował: tworzenie podstaw wymowy, słownictwa, gramatyki i pisowni z wykorzystaniem potocznych zwrotów i najprostszych struktur języka angielskiego. Pomagał w rozwijaniu sprawności językowych, aby umożliwić prostą i poprawną komunikację w języku angielskim – w podstawowych sytuacjach dnia codziennego.

Korzyści z uczestnictwa w kursie angielskiego online dla początkujących

✔️ Możliwość aapoznania się z pisanym i mówionym językiem angielskim używanym w codziennych sytuacjach – co motywuje także do dalszej nauki
✔️ Możliwość doskonalenia symetrycznie wszystkie umiejętności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie
✔️ Możliwość rzetelnego sprawdzenia i uzupełnienia swojej wiedzy z podstaw języka oraz przygotowania się do egzaminu Cambridge Pre A1 Starters

Kompleksowa nauka

Kurs angielski dla poczKurs angielski dla początkujących – uczysz się kompleksowo

  • Sytuacje. W sytuacjach zbliżonych do realnych zapoznanie się ze słownictwem występującym w rozdziale.
  • Teoria. W prosty i przejrzysty sposób wyjaśnienie Ci podstawowych zagadnień gramatycznych, które pojawiły się w dialogach.
  • Słówka. Zapoznanie się i sprawdzenie swojej znajomości słówek z danym rozdziale.
  • Ćwiczenia. Rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń, aby doskonalić i sprawdzić znajomość słownictwa i struktur gramatycznych oraz postępów w rozdziale. Ćwiczenia obejmujące wszystkie umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.

Krok po kroku

Na bieżąco śledzenie swoich postępów w danym rozdziale oraz elementy już zrealizowanych.

angielski początkujący