Angielski online

Angielski online dla początkujących

Kurs Angielski online – dobre rozwiązanie na start lub jako gruntowna powtórka

Wkrótce zaoferujemy Wam kompletny kurs podstaw angielskiego online dla rozpoczynających naukę języka, składający się z 8 rozdziałów o tematyce bliskiej uczniom szkoły podstawowej.

Co zyskujesz? Podstawowe korzyści z uczestnictwa w kursie angielskiego online dla początkujących:

✔️ Zapoznajesz się z pisanym i mówionym językiem angielskim używanym w codziennych sytuacjach – co motywuje także do dalszej nauki
✔️ Doskonalisz symetrycznie wszystkie umiejętności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie w języku angielskim
✔️ Możesz rzetelnie przygotować się do egzaminu Cambridge Pre A1 Starters (pierwszy z trzech międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego dla dzieci klas szkół podstawowych)

Kompleksowa nauka

Kurs angielski dla pocz

  • Sytuacje. W sytuacjach zbliżonych do realnych zapoznasz się ze słownictwem występującym w rozdziale.
  • Teoria. W prosty i przejrzysty sposób wyjaśnimy Ci podstawowe zagadnienia gramatyczne, które pojawiły się w dialogach.
  • Słówka. Zapoznasz się i sprawdzisz swoją znajomość słówek z danym rozdziale.
  • Ćwiczenia. Rozwiążesz różnorodne ćwiczenia, aby doskonalić i sprawdzić znajomość słownictwa i struktur gramatycznych oraz czego nauczyłaś/eś się w rozdziale. Ćwiczenia obejmują wszystkie umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.

Krok po kroku

Na bieżąco śledzisz swoje postępy w danym rozdziale oraz elementy już zrealizowane.


Żyjemy w czasach, które niejako wymuszają na nas umiejętność posługiwania się przynajmniej jednym językiem obcym i dobrze jeśli jest to język angielski.
Oczekuje tego od nas nie tylko szkoła, ale też w przyszłości studia i w konsekwencji rynek pracy. Dzięki postępującej globalizacji, czy powszechnie dostępnym połączeniom lotniczym świat stoi przed nami otworem. Mamy też nieograniczone możliwości czerpania wiedzy z zagranicznych publikacji, spędzania czasu wolnego z obcojęzycznym filmem lub serialem, a przede wszystkim – dalekich podróży. Aby w pełni skorzystać z tych wszystkich możliwości, potrzebujemy tylko jednego narzędzia – znajomości języka. Bez względu na to, czy jesteśmy jeszcze uczniami, czy też etap ten mamy już za sobą, w osiągnięciu tego celu pomoże nam nauka online.

Ogólne korzyści z uczestnictwa w kursie angielskiego online dla początkujących:

Wygoda i elastyczność

Edukacja przy wsparciu internetowego kursu online odbywa się w domowym zaciszu. Oznacza to, że do zajęć musimy przygotowywać się jedynie pod względem merytorycznym. Możemy brać w nich udział, mając na sobie wygodne ubrania. Makijaż również nie będzie potrzebny. Lekcje mogą odbywać się w dogodnym, ustalonym przez nas terminie. Ważne jest natomiast, aby jeszcze przed zapisaniem się na wybrany kurs języka angielskiego lub na przykład francuskiego wyznaczyć stałe miejsce do nauki. Najlepiej, aby było to biurko oraz wygodny fotel, znajdujące się w miejscu wolnym od niepotrzebnych hałasów w postaci włączonej pralki, telewizora czy bawiących się dzieci. Opiekę nad potomstwem powierzmy w tym czasie innemu członkowi rodziny lub zaufanej osobie.

Indywidualne podejście

olejną z wielu zalet kursu języka angielskiego online jest indywidualne podejście do ucznia. Angielski online może odbywać się w formie standardowych lekcji, ale też konwersacji lub dotykać jedynie wybranego obszaru, jak język angielski biznesowy czy medyczny. Dzięki tak sprofilowanej ofercie możemy wybrać kurs, który idealnie wpasuje się w nasze potrzeby. Wielkość grupy to następna kwestia, na którą mamy bezpośredni wpływ. Możemy zdecydować się także na zajęcia indywidualne, podczas których uwaga nauczyciela skupi się tylko na nas. Co więcej, liczba lektorów oferujących lekcje w wirtualnych klasach jest tak duża, że bez problemu znajdziemy osobę specjalizującą się w dziedzinie, z której wiedzę pragniemy poszerzyć. Do wyboru mamy tu nie tylko absolwentów studiów filologicznych, lecz także native speakerów z całego świata. Na naszym portalu proponujemy Wam jednak kurs Angielski online dla początkujących.

Zawsze właściwe tempo

Tym, co najczęściej przesądza o naszych postępach, jest tempo nauki. Jeżeli będzie ono zbyt wolne, istnieje ryzyko pojawienia się demotywującego poczucia, że stoimy w miejscu. Zbyt szybkie tempo może natomiast sprawić, że poczujemy się zagubieni z powodu namnażających się zaległości. Lekcje języka angielskiego podczas kursu online eliminują oba te zagrożenia. Tempo nauki dobieramy sobie samodzielnie – na podstawie naszych predyspozycji i przede wszystkim oczekiwań i chęci. Jeżeli mimo wszystko w trakcie kursu zauważymy, że nie zadowala nas prędkość, z jaką przerabiany jest materiał, w każdej chwili możemy „przeskoczyć” w dowolne miejsce kursu, wybierając konkretną lekcję, wybrane ćwiczenie lub dowolną część każdej lekcji, na przykład: słownictwo, powtarzanie słówek, rozumienie wypowiadanych przez lektora słów i zwrotów.

Nauka i przyjemność w jednym

Nie możemy zapominać o tym, że angielski jako kurs online, to nie tylko przejrzyście i metodycznie zaplanowany układ zajęć. To także atrakcyjna szata graficzna poszczególnych ćwiczeń i pozostałych aktywności oraz dużo zdjęć i materiałów graficznych, ułatwiających zapamiętywanie i sprawiających, że nie popadamy w monotonię podczas nauki. Podczas powtarzania słów za lektorem ćwiczymy nasze umiejętności językowe w praktyce. Dodatkowo, możemy odsłuchiwać wybrane dialogi w sytuacjach zbliżonych realnych. Za niewielką opłatą spędzimy w ten sposób miłe popołudnie lub wieczór, nie zauważając nawet, że jednocześnie poszerzamy zasób naszego słownictwa.