podyplomowe studia

Studia podyplomowe angielski dla nauczycieli

Język angielski niezmiennie pozostaje najchętniej wybieranym językiem obcym na wszystkich szczeblach edukacji, również w przedszkolach. Studia podyplomowe w Instytucie Rozwoju Edukacji kompleksowo przygotowują nauczycieli nauczania początkowego w przedszkolach i szkołach do wczesnego nauczania języka angielskiego. Ukończenie kierunku pozwala spełnić wszelkie wymogi o charakterze kwalifikacyjnym oraz pedagogiczno-metodycznym. Przygotowanie pedagogiczne to tylko jeden z tajników zawodu nauczyciela. Osiąganie nowych celów zawodowych, zdobywanie nowych umiejętności oraz kwalifikacji to najlepsza ścieżka, by osiągnąć sukces w zawodzie. Jak pogodzić studia podyplomowe z pracą w szkole? Instytut Rozwoju Edukacji to świetny wybór, gdyż wszystkie zajęcia prowadzone w 100% zdalnie, 3-semestralne studia zrealizujesz u nas w rok, zaś 4-semetralne w 1,5 roku. Program studiów na wszystkich kierunkach realizowanych w IRE został dostosowany do aktualnych wymogów ministerialnych oraz

  • Studia podyplomowe z nauczania języka angielskiego w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym

  • Poznaj program studiów podyplomowych dla nauczycieli w Instytucie Rozwoju Edukacji

  • Dlaczego warto studiować na IRE? – zdobądź nowe kwalifikacje

Studia podyplomowe z nauczania języka angielskiego w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Praca w systemie edukacji wymaga poświęcenia sporej ilości czasu na dokształcanie, które stanowi jedną z przepustek do awansu zawodowego. Wielu nauczycieli i pedagogów, pomimo doświadczenia zdobytego już w ramach praktyki zawodowej, decyduje się na wybór studiów podyplomowych. Dużą popularnością cieszą się studia pozwalające zdobyć kwalifikacje niezbędne w nauczaniu języka angielskiego na etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Świetnym rozwiązaniem dla nauczycieli aktywnych zawodowo, którzy pragną poszerzać swoje kompetencje i zdobywać nowe kwalifikacje, pozostają studia podyplomowe online.

Poznaj program studiów podyplomowych dla nauczycieli w Instytucie Rozwoju Edukacji

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych otwiera wiele drzwi na ścieżce do zdobycia wymarzonego stanowiska w prestiżowej szkole. Dzięki programowi studiów Instytutu Rozwoju Edukacji, dostosowanemu do organizacji czasu aktywnych zawodowo nauczycieli, nasi studenci mają szansę zrealizować program studiów w skróconym trybie, a co najważniejsze – uczestnicząc wyłącznie w zajęciach online. Studia podyplomowe angielski na IRE pozwalają poszerzyć swoje kwalifikacje o naukę języka obcego dla najmłodszych uczniów.

Dlaczego warto studiować na IRE? – zdobądź nowe kwalifikacje

Studia podyplomowe dla nauczycieli w IRE to gwarancja komfortowego trybu nauczania, zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych i poszerzenia horyzontów pracy pedagogicznej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli praktyków, których misją pozostaje przekazanie studentom narzędzi, które sami będą mogli wykorzystać w swojej pracy z młodzieżą.